O nas

Zespół

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie się rozwijają. Staramy się na bieżąco dostosowywać się do realiów zmieniającego się świata oraz potrzeb, które mogą z tych przeobrażeń wynikać. Takie działanie pomaga nam udzielać skutecznej pomocy pacjentom borykającym się z różnymi problemami. Możemy również zaoferować indywidualne podejście do każdego, zidentyfikować problem i wdrożyć odpowiednią terapię ukierunkowaną na potrzeby danego pacjenta.

3 kroki do skutecznej terapii psychologicznej

Po pierwsze - wiedza. Udzielamy specjalistycznych konsultacji, prowadzimy oparte na różnych technikach terapie indywidualne dla osób w różnym wieku oraz terapię dla par. Współpracują z nami także specjaliści z zakresu seksuologii, traumatologii oraz psychoonkologii, a także lekarz psychiatra. Dzięki temu możemy podejść do problemu w sposób kompleksowy i udzielić pomocy, która będzie się skupiała na wszystkich aspektach dolegliwości.

Po drugie - zaangażowanie. Nasi psychologowie i terapeuci, niezależnie od ich wieku i doświadczenia, indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta. Jesteśmy zdeterminowani, aby ustalić faktyczny problem i znaleźć odpowiadające mu rozwiązania. Szczególny nacisk kładziemy na metody pomocy, które zaakceptujesz i które zmotywują Cię do dalszej pracy. Kluczem do sukcesu jest dla nas bycie przy Tobie, abyś mógł stawić czoło swoim problemom. W tym celu nasi specjaliści ściśle ze sobą współpracują i poddają się regularnej superwizji. Dzięki temu możemy podejść do Twoich potrzeb holistycznie i udzielić Ci sprawnej pomocy.

Po trzecie - akceptacja. Tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz swobodnie zadawać pytania, wyrażać swoje obawy i opowiadać o swoich uczuciach.

Nie bój się zaufać. To najważniejszy krok do Twojego zdrowia psychicznego.
Umów się na wizytę i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Psycholożka, przyszła psychoterapeutka, wielbicielka psów. Obecnie w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II na specjalności Psychologia Kliniczna i osobowości. Uczestniczyła w studiach […]

Psycholożka, terapeutka i wokalistka. Prowadzi konsultacje psychologiczne, terapeutyczne sesje indywidualne i warsztaty grupowe, związane z rozwojem osobistym i uwalnianiem głosu. W Terapii na łączach możecie spotkać ją podczas terapii psychologicznej […]

Psycholożka, przyszła psychoterapeutka, miłośniczka ścianek wspinaczkowych. Absolwentka Psychologii biznesu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie jest w trakcie 4-letniego, certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne kursu psychoterapii organizowanego przez Fundację Wrocławską. Swoje […]

Psycholog, neuropsycholog i pisarz. Z wykształcenia neuropsycholog, psycholog biznesu, filmowiec oraz konserwator zabytków. Psychologie ukończył w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa na Wydziale Społecznym.Specjalizuje się w pracy z osobami dotkniętymi traumą lub […]

Umów wizytę

Połączysz się z nami online, z dowolnego miejsca na świecie. Miejsca, które jest „Twoje” i pozwala Ci poczuć się swobodnie, otworzyć się i otrzymać wsparcie w każdej sytuacji.

Dużo podróżujesz? Masz napięty grafik? Wizyta w gabinecie jest dla Ciebie niekomfortowa? W swojej okolicy nie możesz znaleźć specjalisty, który pomógłby Ci w Twoim problemie? Skontaktuj się z nami, a nasz zespół udzieli Ci wsparcia zawsze, kiedy będziesz go potrzebować. W dogodnym dla Ciebie momencie i w znanym Ci otoczeniu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej.
Pamiętaj, że nie ma błahych problemów, niemądrych pytań i nieważnych emocji.
Cieszymy się, że szukasz sposobów, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne.

Skontaktuj się z nami na jeden z wymienionych sposobów. Wykonaj pierwszy krok, resztę drogi przejdziemy razem!

Zadzwoń
Zadzwoń do nas
Instagram
Zaobserwuj nas

    Do góry
    Kliknij i zadzwoń